Сектор академічної мобільності

 

        Сектор академічної мобільності Центру трансферу технологій Інституту новітніх технологій та лідерства  є структурним підрозділом Національного авіаційного університету.

Сектор функціонує як координаційна та консультативна структура, що займається питаннями академічної мобільності учасників освітнього процесу, які здобувають освітні ступені молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, доктора філософії, доктора наук, науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників та інших учасників освітнього процесу в Університеті, і передбачає їх навчання, стажування, у тому числі мовне, проходження навчальної і виробничої практик, проведення наукових досліджень, наукове стажування та підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах України і зарубіжжя.

                                        

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

        

 

     

 

 

  

 

 

Вгору

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Ми  у  соцмережах:  

                        facebook

                        Instagram

                         Telegram

                         twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародні програми

ПРОГРАМА ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ

ЩОРІЧНІ КОНКУРСИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ, ВИКЛАДАЧІВ,

ВИПУСКНИКІВ ВНЗ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

ГУМАНІТАРНІ, СОЦІАЛЬНІ, ТОЧНІ, ТЕХНІЧНІ ТА ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ

        Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Вона базується на ідеї взаємодії та взаєморозуміння й на пізнанні та повазі до різноманіття світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні  – з 1992 року – близько 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; понад 700 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

FulbrightGraduateStudentProgram: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня щороку

 FulbrightForeignLanguageTeachingAssistant: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 1 червня щороку

 FulbrightScholarProgram: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотечної справи, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти та здобувачі напередодні захисту.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня щороку

 FulbrightResearchandDevelopmentProgram: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада щороку

 U.S. FulbrightScholarProgram: Запрошення американських науковців й фахівців для викладання й проведення дослідження на термін від одного семестру до двох.

Кінцевий термін подання заявок – 31 жовтня щороку

  FulbrightSpecialistProgram: Запрошення фахівців на термін від двох до шести тижнів для читання лекцій; участі в наукових програмах й конференціях; консультування керівників й адміністраторів з питань управління освітою; проведення семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації українських спеціалістів; осучаснення навчальних програм й оновлення навчальних матеріалів; започаткування спільних наукових проектів і програм обмінів.

Термін подання заявок – за три-чотири місяці до планованої дати прибуття фахівця

www.fulbright.org.ua

 

 

Стипендії на навчання в Чехії

      Інформуємо, що у рамках закордонного співробітництва з метою розвитку Уряд Чеської Республіки у 2019-2020 академічному році пропонує українським студентам стипендії на навчання на акредитованих освітніх програмах у державних закладах вищої освіти Чеської Республіки.

Пропонується приблизно 10 стипендій для навчання за магістерськими і докторськими освітніми програмами. Навчання за магістерською програмою може здійснюватися чеською або англійською мовою (у разі навчання чеською мовою в рамках програми передбачається однорічний підготовчий курс з вивчення чеської мови і фахової підготовки). Навчання за докторською програмою здійснюється англійською мовою. Пріоритетні галузі: сільське господарство, хімія, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), суспільствознавство, екологія та інформатика.

Для кандидатів на урядову стипендію у 2019-2020 академічному році відкрита on-line реєстрація за посиланням:

http://registr.dzs.cz/registr.nsf

Заявки приймаються до 30 вересня 2018 року.

Детальна інформація про програми знаходиться на веб-сторінці Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки за посиланням

http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/stipendia-vlady-ceske-republiky-rozvojove-zeme-1

 

Стипендіальні програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

      Стипендіальні програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Німецька служба академічних обмінів оголошує щорічні конкурси на стипендіальні програми. Це стипендії на наукові стажування для іноземних викладачів ВНЗ та науковців, повторні запрошення колишніх стипендіатів, наукові короткі та річні стипендії, повна аспірантура у Німеччині та аспірантура з подвійним науковим керівництвом, наукові стипендії для висококваліфікованих іноземних аспірантів та докторантів, а також для старших вчених зі ступенем у галузі аеронавтики, космічного простору, транспорту, енергії.

Також це стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей та окремі стипендії для випускників в галузі економіки, архітектури, дизайну і мистецтва. Зокрема, пропонуються стипендії для навчання на магістерських програмах зі сталого розвитку (ЕРОS), програмах Європейського університету Віадріна, літні курси у Німеччині, групові поїздки для студентів до Німеччини та програма для студентів-журналістів або германістів із досвідом роботи та хорошим володінням німецькою мовою

Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти на сторінці Німецької служби академічних обмінів (DAAD)  https://www.daad-ukraine.org/uk/

 

Стипендії та стажування у Франції

Інформацію про стипендіальні програми навчання та наукові стажування у Франції надає Національна агенція з питань вищої освіти у Франції CampusFrance (https://www.campusfrance.org/en).

Українські студенти та науковці можуть ознайомитися з цією інформацією на сайті CampusFranceUkraine (http://www.ukraine.campusfrance.org/node/16303), який допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції, надає консультації щодо всіх питань пов’язаних з освітою у Франції від розробки навчального проекту до фінансування вашого перебування у Франції, а саме:

 • про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україні;
 • вибір програми освіти або стажування;
 • облаштуванням на місці навчання у Франції;
 • оформлення документів на довгострокову студентську візу.

1. Стипендіальні програми навчання та наукові стажування у Франції:

Стипендії уряду Франції — http://www.ukraine.campusfrance.org

Щороку посольство Франції в Україні оголошує конкурс на здобуття стипендій уряду Франції для навчання на різноманітних магістерських і PhD програмах.

 

2. Стипендіальні програми для навчання у Франції

http://www.ukraine.campusfrance.org

Фінансову підтримку студентства, яке обрало Францію для здобуття вищої освіти надають не лише урядові, регіональні організації, самі навчальні заклади, але і різноманітні фонди.

 

3. Наукові стажування

http://www.ukraine.campusfrance.org/node/72817

Завдяки численним науковим стажуванням щороку розширюється розвиток французько-українського наукового співробітництва. Аспіранти, молоді науковці та досвідчені фахівці можуть скористатись численним можливостями для проведення наукових досліджень, які пропонують французькі заклади вищої освіти та наукові установи.

 

4. Інші стажування

http://www.ukraine.campusfrance.org/node/16304

Зазвичай стажування входять у навчальну програму французьких ВНЗ. Але українські студенти теж можуть долучитися до програм стажувань, навіть, якщо вони навчаються в українських університетах.

 

Стипендіальні програми Іспанії

Іспанська Агенція з міжнародного співробітництва заради розвитку ухвалила Програми стипендій MAEC-AECID у напрямках мистецтво, навчання та культура:

 1. Стипендія Іспанської королівської академії у Римі (RAER)
 2. Стипендія «Практика у сфері менеджменту з питань культури за кордоном»
 3. Стипендія «Практика обробки знань, документації та/чи комунікації у навчальних центрах іспанського співробітництва у Латинській Америці»
 4. Стипендія навчального співробітництва у Академіях асоційованих з Іспанською королівською академією (RAE)
 5. Стипендія для Школи Європи
 6. Стипендія курсу музики у Вищій музичній школі королеви Софії (ESMRS)
 7. Магістерська стипендіальна програма для урядовців та працівників державних служб країн, пріоритетних для Іспанського співробітництва.
 8. Стипендіальна програма з графічного дизайну в  AECID
 9. Стипендіальна програма з публікацій та видавництва в AECID

Детальна інформація на сайті Посольства Іспанії в Україні.

 
   

Урядові стипендіальні програми та стажування у різних країнах світу

 

Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці

http://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-new/

Вгору

 

 

 

 

Участь у проекті академічної мобільності      ERASMUS+

      Студент            Аспірант        Науково-педагогічний працівник       Адміністративний працівник      

 

Студент

Для участі у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) студент НАУ повинен подати наступні документи:
1.  Анкета-ЗАЯВА на участь (приклад анкети-заяви) друкується на 1 аркуші з двох сторін
Важливо: Середній бал виставляється співробітником деканату та підписується координатором з академічної мобільності інституту (координатор обов’язково повинен перевірити правильність розрахунку середнього балу)
 
2. Сертифікат знання відповідної іноземної мови. Приймається копія сертифікату за пред’явленням оригіналу! ERASMUS + PROGRAMME LANGUAGE PROFICIENCY ASSESSMENT FORM FROM HOME UNIVERSITY
 
Важливо: якщо в описі проекту вказана обов’язкова наявність сертифікатів визнаних на міжнародному рівні такі як TOEFL, IELTS, TestDaf інше, то приймаються тільки ці сертифікати.
 
3. Підтвердження досягнень у науковій та науково-дослідній діяльності: публікації, конференції, патенти та олімпіади/конкурси (копія першої сторінки фахового видання, копії сторінки із змістом (ПІБ студента із зазначеною темою публікації необхідно підкреслити) та копії надрукованої публікації (статті або тези))
Важливо: Для студентів цей пункт не є обов’язковим. Ведення наукової діяльності надає додаткові конкурсні бали студенту.
 
4. План навчання  (приклад Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи/кількості кредитів ECTS. Мінімальна кількість кредитів до перезарахування – 15 ECTS.
Важливо: даний документ повинен бути підписаний координатором з академічної мобільності факультету/інституту). Документ готується у двох екземплярах!
 
5.  Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – для студентів-бакалаврів, копія диплому для студентів-магістрів.
 
6.  Мотиваційний лист (до 1 сторінки)
 
7.  CV / резюме в форматі EUROPASS (https://europass.cedefop.europa.eu/editors/en/cv/compose)
 
  ДОКУМЕНТИ, які необхідно оформити ДО відрядження на навчання
 
           1. Заява (приклад Заява)
 
           2.  Запрошення  та його переклад на українську мову
 
           3. Службова записка на оформлення закордонного навчання студента (приклад службової записки)
 
           4.  Індивідуальний графік
 
 
 
           7.  Наказ про оформлення закордонного навчання студента
 
 
 
ДОКУМЕНТИ, які необхідно оформити ПІСЛЯ відрядження на навчання
 
            Після повернення із навчання/ стажування до НАУ протягом 10 днів студент подає в деканат, на кафедру та до сектору академічної мобільності такі документи:
 1. Звіт включає наступну інформацію: за весь період навчання/ стажування із обов’язковим зазначенням назв дисциплін, загальної кількості годин, ЄКТС кредитів та оцінок, завізований у встановленому порядку у закордонному закладі, де проходило навчання/ стажування, завізований куратором програми академічної мобільності та печаткою закордонного закладу. Звіт можна надавати в електронній формі, написаний довільно із дотриманням пунктів зразка. Якщо якісь пункти не актуальні, їх можна пропустити. Звіт пишеться мовою, на якій реалізується програма академічної мобільності , підписується і завіряється у закладі, де відбувається реалізація програми. По приїзду за необхідності  звіт перекладається на державну  мову , завіряється координатором факультету та подається у пакеті документів по поверненню.
         2. Транскрипт результатів навчання студента з вузу-партнера (копія сертифікату, диплому, академічної довідки тощо)
   
         3.   Копія закордонного паспорту
     
         ОБОВ’ЯЗКОВО!!! сторінками з відмітками про перетин УКРАЇНСЬКОГО кордону та сторінка з візою. При подачі звітних документів   про  повернення мати з собою оригінал закордонного паспорту.
 
           Важливо!
          1.  Дати від’їзду та приїзду, зазначені у заяві, мають збігатися з реальними датами, які повинні відповідати відміткам у закордонному   паспорті про перетин.
          2.  Для студентів, що отримують стипендію в Заяву необхідно погодити (підпис) із відділом нарахування заробітної плати та стипендії, якщо поїздка відбувається без збереження стипендії у ВНЗ, що направляє.
          3.  Копії запрошення завіряє координатор відповідної програми академічної мобільності в рамках факультету/ інституту (завідувач кафедри/ заступник декана).
          4.  Переклад запрошення завіряє викладач іноземної мови кафедри іноземних мов, яка забезпечує викладання на факультеті чи в Університеті або перекладач бюро перекладів.
          5.  Заяву про зміни до наказу (якщо дати відміток про перетин у закордонному паспорті не співпадають з датами, вказаними в заяві про від’їзд.
          6.  Кандидат не повинен отримувати додаткове фінансування з інших європейських освітніх програм.
          7.  Володіння мовою країни, де проходитиме навчання.
          8.  Участь можуть брати студенти від другого року навчання.
          9.  Студент може взяти участь в програмі Еразмус тільки 1 раз.

Вгору

 

 

 

 

Аспірант

Для участі у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) аспірант НАУ повинен подати наступні документи:
1.  Анкета-ЗАЯВА на участь (приклад анкети-заяви) друкується на 1 аркуші з двох сторін
Важливо: Середній бал для аспіранта не зазначається)
2. Сертифікат знання відповідної іноземної мови. Приймається копія сертифікату за пред’явленням оригіналу! ERASMUS + PROGRAMME LANGUAGE PROFICIENCY ASSESSMENT FORM FROM HOME UNIVERSITY
Важливо: якщо в описі проекту вказана обов’язкова наявність сертифікатів визнаних на міжнародному рівні такі як TOEFL, IELTS, Test Daf інше, то приймаються тільки ці сертифікати.
 
3. Підтвердження досягнень у науковій та науково-дослідній діяльності: публікації, конференції, патенти та олімпіади/конкурси (копія першої сторінки фахового видання, копії сторінки із змістом (ПІБ аспіранта із зазначеною темою публікації необхідно підкреслити) та копії надрукованої публікації (статті або тези))
Важливо: Обов’язково мати принаймні одну тезу/статтю/патент.
 
4. План навчання  (приклад Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи/кількості кредитів ECTS або план дослідження узгоджений науковим керівником, підписаний координатором з академічної мобільності факультету/інституту та погоджений із приймаючим закладом (за можливістю)
Важливо: План навчання обов’язково повинен бути підписаний в відділі аспірантури та докторантури! Документ готується у двох екземплярах!
 
5.  Копія диплому
Примітка: Якщо два аспіранти набрали однакову кількість конкурсних балів, то перевага надається аспіранту з наявним листом підтримки, другим критерієм є конкурсний бал за наукову діяльність, третім – мовна компетенція.
 
ДОКУМЕНТИ, які необхідно оформити ПІСЛЯ відрядження на навчання
Після повернення із навчання/ стажування до НАУ протягом 10 днів студент подає в деканат, на кафедру та до сектору академічної мобільності такі документи:
 
 1. Звіт включає наступну інформацію: за весь період навчання/ стажування із обов’язковим зазначенням назв дисциплін, загальної кількості годин, ЄКТС кредитів та оцінок, завізований у встановленому порядку у закордонному закладі, де проходило навчання/ стажування, завізований куратором програми академічної мобільності та печаткою закордонного закладу. Звіт можна надавати в електронній формі, написаний довільно із дотриманням пунктів зразка. Якщо якісь пункти не актуальні, їх можна пропустити. Звіт пишеться мовою, на якій реалізується програма академічної мобільності , підписується і завіряється у закладі, де відбувається реалізація програми. По приїзду за необхідності  звіт перекладається на державну  мову , завіряється координатором факультету та подається у пакеті документів по поверненню.
 2. Транскрипт результатів навчання студента з вузу-партнера (копія сертифікату, диплому, академічної довідки тощо.
 3. Копія закордонного паспорту
 
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! сторінками з відмітками про перетин УКРАЇНСЬКОГО кордону та сторінка з візою. При подачі звітних документів про повернення мати з собою оригінал закордонного паспорту.
 

 

 

Науково-педагогічний працівник

Для участі у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) науково-педагогічний працівник НАУ повинен подати наступні документи:
 
1.  Анкета-ЗАЯВА на участь (приклад анкети-заяви) друкується на 1 аркуші з двох сторін
 
2. Сертифікат знання відповідної іноземної мови. 
Примітка: наявність мовного сертифікату, визнаного на міжнародному рівні, надає додаткові конкурсні бали, але кандидат може самостійно (у заяві-анкеті) вказати рівень володіння іноземною мовою
 
3. План стажування   (Staff for training  або план стажування  (Staff for teaching*) підписаний керівником кафедри та приймаючою стороною або лист-підтримки від приймаючого вишу-партнеру (тільки за тими проектами де є така вимога). 
Примітка: Для усіх інших проектів наявність цього документу буде надавати додаткові конкурсні бали.
* staff for teaching це щонайменше 8 годин лекцій на тиждень.
 
Примітка: Лист-підтримки від приймаючого вишу-партнеру буде надавати додаткові конкурсні бали, окрім випадків за тими проектами де наявність такого документу є обов’язкова.
Якщо два науково-педагогічних працівника набрали однакову кількість конкурсних балів, то перевага надається науково-педагогічному працівнику з наявним листом підтримки.  Другим критерієм є рейтинг за наукову складову рейтингу НПП, третім – мовна компетенція.
 

 

 

Адміністративний працівник

 
Для участі у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) адміністративного працівника НАУ повинен подати наступні документи:
 
1. Анкета-ЗАЯВА на участь (   приклад анкети - заяви) друкується на 1 аркуші з двох сторін.
 
2. Сертифікат знання відповідної іноземної мови. 
Примітка: наявність мовного сертифікату, визнаного на міжнародному рівні, надає додаткові конкурсні бали, але кандидат може самостійно (у заяві-анкеті) вказати рівень володіння іноземною мовою
 
3. План стажування (Staff for training only!) підписаний керівником кафедри та приймаючою стороною або лист-підтримки від приймаючого вишу-партнеру (тільки за тими проектами де є така вимога). 
Примітка: Для усіх інших проектів наявність цього документу буде надавати додаткові конкурсні бали.
* staff for teaching це щонайменше 8 годин лекцій на тиждень.
 
Примітка
Якщо два кандидати набрали однакову кількість конкурсних балів, то перевага надається адміністративному працівнику з наявним листом підтримки. Другим критерієм є рейтинговий бал за план стажування, третім – мовна компетенція.

     

Вгору

 

 

 

 

 

Нормативно-правова база сектору

1.  Положення Кабміну про академічну мобільність (від 12.08.2015)

2. Guidelines on how to use the Learning Agreement for Studies

3_Erasmus+ for Higher Education Students and Staff - This document covers the main questions and answers 

from students and staff interested in participating in the Erasmus+ programme

4. Зразок аплікаційної форми для проекту з кредитної мобільності 

Еразмус+ (з попереднього конкурсу)

5. Міжінституційна угода (англ. мовою)

6. Міжінституційна Угода (Еразмус+ Credit Mobility) переклад укр.мовою

7. Угода про викладання (англ.мовою)

8. Угода про навчання (англ.мовою)

9. Угода про навчання (Еразмус+КА1. Credit Mobility) переклад укр.мовою

10. Угода про стажування (англ.мовою)

11. Угода про стажування (Еразмус+КА1. Credit Mobility) переклад укр.мовою

12. Нормативно-правова база_сектор_академічна мобільність

13. Erasmus ISCED codes

 

Вгору

 

 

 

   

 Партнери

ПОШУК ІНОЗЕМНИХ ПАРТНЕРІВ ЯК ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Пошук партнерів - це постійна робота усіх членів професорсько-викладацького складу Інституту/Факультету та кожної кафедри окремо. До цього пошуку може долучитися будь-який викладач, який має контакти в іноземному вищому навчальному закладі (ВНЗ). Лише потрібно надати до Сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства контактні дані контактної особи із ВНЗ-партнера.

Серед країн, з якими можна планувати співробітництво з  Кредитної мобільності (КА1):

- усі країни-члени Євросоюзу 

- інші програмні країни (Македонія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Туреччина)

Отримати більш детальну інформацію ви зможете в Секторі академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства аудиторія 1.224 або надсилайте свої запитання на адресу marharyta.buhera@nau.edu.ua.

 

ВНЗ-партнери НАУ в рамках програми Erasmus+

Назва  ЗВО-партнера

(укр та анг мовами)

Емблема ЗВО-партнера

Основні короткі відомості про ЗВО-партнера (укр мовою)

Посилання на спеціальності та предмети ЗВО-партнера

Посилання на відділ по роботі з Erasmus+ мобільністю в ЗВО-партнері

Technical university of Kosice/ Технічний університет в Кошице

Публічний вищий навчальний заклад університетського типу в Словаччині. Технічний університет Кошице  був заснований в 1952 р як Вища технічна школа. Факультет гірничої справи, екології, менеджменту та геотехнологій, металургійний факультет, машинобудівний факультет, факультет електротехніки та інформатики, будівельний факультет, економічний факультет, факультет виробничих технологій, факультет мистецтв, факультет авіації

 

https://www.tuke.sk/wps/portal/tuke

https://erasmus.tuke.sk/

Adana science and technology university/ Аданський науково-технічний університет

Університет розташований в Адані, Туреччина. Незважаючи на те, що університет новий, він вважається одним з провідних університетів регіону з його технологічною інфраструктурою. Університет орієнтований як на наукові дослідження, так і на освіту в галузі інженерії та природничих наук.

https://www.adanabtu.edu.tr/PagesEng/DefaultEng.aspx#

https://intoff.adanabtu.edu.tr/PagesEng/detay.aspx?pageId=47

University of Cadiz/ Університет Кадіса

Престижний державний університет, відкритий у 1979 році в однойменній провінції автономного співтовариства Андалусії. Університет пропонує програми всіх трьох циклів вищої освіти: бакалаврат, магістратура та аспірантура.

Університет Кадіса активно розвиває науково-дослідницьку роботу, яка проводиться в спеціально оснащених лабораторіях, майстернях та комп'ютерних класах. року.

https://www.uca.es/

https://internacional.uca.es/erasmus/erasmus-salientes/

Vilnius Gediminas

Technical

University/ Вільнюський технічний університет Гедиміна

Є провідним вищим навчальним закладом, розташованим у столиці Литви в Вільнюсі. Заснований в 1956 році, є одним з найбільших дослідницьких університетів Литви з акцентом на технологіях та інженерії.

https://www.vgtu.lt/for-international-students/8058

https://www.vgtu.lt/for-international-students/erasmus-studies-and-inter...

AhiEvran University/ Університет АхіЕврана

Державний вищий навчальний заклад в Туреччині. Був офіційно заснований в 2006 році. Навчальний заклад знаходиться в межах невеликого міста Туреччини - Киршехір.

В університеті здобувають освіту не близько 15 тис. студентів. Викладацький склад AhiEvran University включає приблизно 499 фахівців

http://dio.ahievran.edu.tr/

http://dio.ahievran.edu.tr/index.php/2011-08-28-14-27-07/170-2018-2019-a...

Stefan cel Mare University of Suceava/ Університет Стефана Чел Маре в Сучаві

Перша вища школа в Сучаві була заснована в 1963 році як Інститут педагогіки. У навчальному закладі було три факультети: листи, математика та фізика, історія та географія. У 1990 році  офіційно отримав титул університету . В навчальному плані на сьогодні представлено понад 130 навчальних програм на бакалавраті, магістратурі, докторантурі та післядипломному рівні в наступних п'яти областях: мистецтвознавство, інженерія та інформатика, природничі науки, природничі науки та соціальні науки, охорона здоров'я

http://www.relint.usv.ro/

http://fsed.usv.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=229&Item...

Anadolu University/

Анатолийский университет

 

У1982 році був створений університет, який отримав заслужене місце як сучасний, динамічний та інноваційний заклад серед найбільших університетів не тільки в Туреччині, але і у світі. Розташований у центрі міста Ескішехір, яке добре відоме як місто науки, культури та молоді, його кампус розміщений на 12 факультетах (бакалаврський рівень) - три з яких пропонують дистанційну освіту, 3 прикладні школи - одна з яких є музичною, 2 професійно-технічні училища (аспірантський рівень), 6 випускних шкіл - чотири з яких є випускниками та аспірантами, а також 30 дослідницьких центрів.

https://www.anadolu.edu.tr/en/students-affairs/information-for-students/...

http://uib.anadolu.edu.tr/erasmus

/ Опольський університет

Головний громадський університет м. ОполеПольща

(Опольське воєводство). Заснований 10 березня 1994 р. в результаті об'єднання Державної вищої педагогічної школи та філії Католицького університету Любліна. Має 8 факультетів. Університет є членом проекту «Socrates-Erasmus».

http://uni.opole.pl/page/en/530/

http://hello.uni.opole.pl/erasmusplus/

Gazi University/ Університет Газі

Пропонує освіті програми з таких спеціальностей як  медицина, стоматологія, фармація, медичні науки, наука, інженерія, архітектура, технологія, спортивні науки та прикладні науки. Університет Газі, який надає освіту 37 тисячам студентів з усієї країни, є університетом, який приймає більшість студентів з-за кордону з приблизно 1500 іноземними студентами з тюркських республік, Кавказу, Європи, Близького Сходу, Африки, Америки та країн Далекого Сходу . Університет є міжнародним вищим навчальним закладом, що має професійний викладацький та науковий склад.

http://international.gazi.edu.tr/

http://erasmus.gazi.edu.tr/?language=en_US

Lodz University of Technology/ Лодзинський технічний університет

Був створений у 1945 році і перетворився на один з найбільших технічних університетів у Польщі. Спочатку він розташовувався у старому заводі, який на сьогодні охоплює близько 200 000 кв. Метрів у більш ніж 70 окремих будівлях, більшість з яких розташовані у головному районі університету. В даний час в університеті навчаються понад 17 000 студентів. Освітні та наукові завдання університету виконуються приблизно 3000 співробітниками.

https://programy.p.lodz.pl/?l=en

https://www.p.lodz.pl/pl/lista/erasmus-mundus-programy-edukacyjne

Rzeszow University of Technology/Ряшівський технологічний університет

Вищий навчальний заклад технічного профілю та науково-дослідницький університет, заснований у Ряшеві у 1963 р. З 1974 року носить ім'я Ігнатія Лукасевича, а у 2016 отримав статус технічного університету. Має наступні факультети: електротехнічний факультет; факультет цивільної та екологічної інженерії; хіміко-технологічний факультет; авіаційне відділення при механічному факультеті; факультет управління та маркетингу; факультет математики та прикладної фізики.

 

https://dwm.prz.edu.pl/en/full-time-studies/information-for-students

 

https://dwm.prz.edu.pl/en/erasmus

 

The International University of Logistics and Transport in Wroclaw/ Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві

Створений у 2001 році у Вроцлаві. Університет був заснований у співпраці з французькою групою Écolesupérieureinternationaledecommerce (ESIDEC) в Метц. Університет пропонує кілька спеціальностей: логістика, транспорт, будівництво та управління.

https://www.mwslit.com/education-offer

https://www.mwslit.com/international-cooperation/erasmus

The University of Bialystok / Білостоцький університет

Університет є найбільшим університетом у північно-східному регіоні Польщі, в якому представлені різні напрями, включаючи гуманітарні, соціальні та природничі науки та математику. Він має дев'ять факультетів, у тому числі іноземні у Вільнюсі. Чотири факультети отримали найвищу наукову категорію "А". Університет має право надавати ступінь доктора наук у десяти областях, а також докторантуру з права, економіки, хімії, біології, історії та фізики.

http://www.uwb.edu.pl/programs-3733

http://www.uwb.edu.pl/international-cooperation-office

University of Dunaújváros/ Університет Дунауйвароса

Університет вважається одним з тих, що найбільш динамічно розвиваються, вищих навчальних закладів Угорщини.. В даний час він пропонує 6 бакалаврів і 2 магістерських програм, повністю навчають англійську мову, і майже 10% від загальної чи студентів є міжнародними студентами, які прибувають з усіх куточків світу.

http://www.uniduna.hu/en/education/bachelor-programs

http://www.uniduna.hu/en/education/special-programs

http://www.uniduna.hu/en/education/bachelor-programs

http://www.uniduna.hu/en/scholarship/erasmus

Uniwersytet Rzeszowski/ Університет Жешува

Університет розпочав свою діяльність 1 вересня 2001 р. У даний час університет є найбільшим вищим навчальним закладом південно-східної Польщі, володіє багатою розвинутою інфраструктурою. Але найголовніше, університет має великий науково-дослідний потенціал, що дозволяє реалізувати навчання за 53 напрямами.

http://www.ur.edu.pl/en/courses-in-english

http://www.ur.edu.pl/en/university/erasmus

UniversidaddelPaísVasco / Університет Країни Басків

Єдиний державний університет автономної області Басків на півночі Іспанії. Заклад налічує більш ніж 50,000 студентів, викладачів і адміністративних працівників. Також, 95% усіх досліджень, що проводяться в Країні Басків, відбуваються саме в цьому університеті. Його стіни випустили вже близько чверті мільйона студентів різних спеціальностей. Цей університет – один з найважливіших університетів в Іспанії, з точки зору кількості запропонованих спеціальностей і студентів

https://www.ehu.eus/en/en-academic-programmes

 

 

Bingol University/Університет Бінгьоль

 

Університет розташований у Турції в місті Бінгола, Туретчина. Створений в 2007 році. Він має факультет стоматології, факультет мистецтв і наук, факультет економіки і адміністративних наук, факультет теології, факультет здоровя, інженерно архітектурний факультет, ветеринарний факультет, факультет сільського господарства

http://www.bingol.edu.tr/en/academics/institutes#

http://www.bingol.edu.tr/en/students/international-relations-office/erasmus-exchange-program/general-information

Riga Technical Univrersity/ Ризький технічний університет

 

Університет заснований у 1862 - найстаріший технічний університет Латвії. На базі університету функціонує 8 факультетів які пропонують повний спектр технічної освіти в галузі інженерних наук за більше ніж 30 спеціальностями. Широкий вибір англомовних програм в області авіації, цивільної інженерії, хімії, фізики та комп'ютерних систем. Програми навчання: бакалаврат, магістрптура, докторантура. http://fsd.rtu.lv/riga-technical-university-rtu/bachelors-studies/

https://www.rtu.lv/en/internationalization/mobility/erasmus-plus

PolytechnicInstituteofCasteloBranco/ Політехнічний інститут Каштелу-Бранку Вищий учбовий заклад заснований в 1980 році вКаштелу-Бранку, Португалія.В університеті функціонує шість факультетів:сільськогосподарський, освітній,факультет мистецтв, менеджменту, технологічний факультет, факультет здоров’я Dr. LopesDias. Навчання здійснюється за напрямками: мистецтво, комунікація та мультимедіа, харчові технології, бізнес та право, підготовка вчителів, інженерні та комп'ютерні науки, охорона здоров'я та соціальний захист, туризм, спорт та послуги https://gri.ipcb.pt/en/schools https://gri.ipcb.pt/en/courses
Polytechnic Institute of Tomar /Політехнічний інститут Томар Навчальний заклад заснований в 1973 році в місті Томар, Португалія. Підготовка фахівців здійснюється за напрямками: інформаційні технології,інженерія, математика і фізика, ресторанний бізнес, мистецтво, дизайн, комунікації, бізнес, соціальні науки. http://portal2.ipt.pt/en/ipt/
servicos_de_planeamento
_e_apoio_a_gestao/gabinete
_de_relacoes_internacionais/

PolytechnicInstituteofCoimbra/ Політехнічний інститутКоімбре

Політехнічний університет заснований 1979 в Коімбре, Португалія. Навчання в університеті проводиться за напрямками: управління та технології, освіта, сільське господарство, охорона здоров’я, інженерія, бізнес. https://www.ipc.pt/en/ipc/introduction https://www.ipc.pt/en/study/relacoes-internacionais/erasmus

PolytechnicInstituteofGuarda/ Політехнічний інститутГуарда

Університет заснований в 1980 році в м.Гуарда, Португалія. На базі університету функціонують факультет освіти, комунікації та спорту, факультет технологій та менеджменту, факультет туризму, факультет наук про здоров’я http://www.ipg.pt/relacoes_internacionais/courses.aspx http://www.ipg.pt/relacoes_internacionais/programmes.aspx
PolytechnicInstituteofLeiria / Політехнічний інститут Лейрії Заснований університет в 1980 роців м. Лейрія, Португалія. Функціонують факультети гуманітарних наук, точних наук та інженерії, природознавства та екології, наук про життя та здоров’я. На базі університету  розвивається 18 наукових напрямків , бізнес школи та технологічні парки. https://www.ipleiria.pt/research-development-and-inovation/research-units https://www.ipleiria.pt/blog/20192020-erasmus-program/

PolytechnicInstituteofPortalegre/ Політехнічний інститутПорталегре

Навчальний заклад засновано в 1980 році в м. Порталегре, Португалія.В університеті створено чотири факультети: освіти, здоров'я, технологій та менеджменту, сільськогосподарський. Ключовими галузями знань в університеті є соціальне забезпечення, туризм, журналістика, менеджмент, інжиніринг, інформаційні технології, дизайн, маркетинг, сільське господарство, технології охорони здоров'я https://www.ipportalegre.pt/pt/departamentos/
/ipp/cooperacao-institucional/rec/#Erasmus+

PolytechnicInstituteofSantarem/ Політехнічний інститутСантарем

Університет створений в кінці 1979 році в м. Сантарем, Португалія. В університеті створено п’ять факультетів: освіти, спорту, здоров'я, технологій та менеджменту, сільськогосподарський. http://www.ipsantarem.pt/en/655-2/ http://www.ipsantarem.pt/pt/erasmus-2/erasmus/

PolytechnicInstituteofViseu/ Політехнічний інститут Візей

Університет створений в кінці 1979 році в м. Візеу, Португалія. Навчання проводиться за напрямками: освіта, здоров'я, технології та менеджмент http://www.ipv.pt/guide/education.htm http://www.ipv.pt/guide/strategy.htm

 

Вгору

 
 

 

 

 Координатори з академічної мобільності

 

Навчально-науковий юридичний інститут
 
        
 
           Миронець Оксана Миколаївна
 Старший викладач кафедри конституційного і адміністративного права
 Тел.: -
 Ауд.: 1.441
 
 
 
 
 
 
 
 
Факультет економіки та бізнес-адміністрування
   
 
 
 
                Поканевич Юрій Вікторович
 к.е.н. доцент, заступник декана ФЕБА з міжнародної діяльності
 Тел.: 406 – 75 – 52
 Ауд.: 2.208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий інститут аеронавігації, електроніки та телекомунікацій
   
 
 
 
 
          Рудас Сергій Іванович
 Заступник директора ННІАЕТ з навчальної роботи студентів викладач кафедри АНС
 Тел.: 408 – 48 – 00 , 406 – 73 – 25 
 Ауд.: 5.308
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий інститут аеропортів
 Омельченко Катерина Вікторівна
Доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва ННІАП кандидат технічних наук
Тел.: 406 – 74 – 24
Ауд.: 5.510
 
Інститут міжнародного співробітництва та освіти
 Грицай Світлана Юріївна
Заступник директора Центру міжнародної освіти
Тел.: 406 – 72 – 49
Ауд.: 8.502
 
 
Навчально-науковий аерокосмічний інститут
   
 
 
         Ладогубець Наталія Віталіївна
 Заступник директора ННАКІ, кандидат, доц.
 Тел.: 406 – 72 – 72 
 Ауд.: 1.337a
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий гуманітарний інститут
 
 
 
 
 
 
        Ягодзінський Сергій Миколайович
Директор ННГМІ д-р філософ. наук. проф.
Тел.: 406 – 70 – 36 
Ауд.: 8.807
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий інститут комп’ютерних інформаційних технологій
  
 
        Лукашенко Вікторія Вікторівна
 Заступник директора Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій 
 Тел.: 406-73-96;  E-mail.: v.v.lukashenko@gmail.com
 Ауд.: 6-108
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій
   
 
 
 
     
 
        Яковлєва Анна Валеріївна
 
 Доцент кафедри екології, к.т.н.
 Тел.: 406 – 78 – 44
 Ауд.: 12.209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий інститут міжнародних відносин
 
 
 
 
 
         Висоцька Марина Петрівна
 Заступник директора з навчальної роботи та міжнародного співробітництва,
 к.е.н, доцент
 Тел.:  +38-044-406-73-57
 Ауд.: 7. 209 б
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий інститут інформаційно-діагностичних систем
 
 
 
 
 
        Павленко Петро Миколайович
 ННІДС, д.т.н., проф.
 Тел.: 406 – 70 – 81
 Ауд.: 11.202
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально-науковий інститут неперервної освіти
  Матвєєв Володимир Володимирович
Завідувач Навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій управління ННІНО
Тел.: 406 – 73 – 72
Ауд.: 8.904, 8.908
 
 
Факультет транспортних технологій
   Янчук Марина Борисівна
Професор кафедри організації авіаційних перевезень, д.с.н
Тел.: 406 – 70 – 16
Ауд.: 2.206

 

Вгору

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

Бугера Маргарита Анатоліївна

Керівник сектору академічної мобільності Центру трансферу технологій

Інституту новітніх технологій та лідерства

тел: +38 044 406 70 57

ауд: 1.224

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сплодитель Анастасія Олегівна

Провідний фахівець сектору академічної мобільності Центру трансферу технологій

Інституту новітніх технологій та лідерства

тел: +38 044 406 70 57

ауд: 1.224

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         Писанко Яна Іванівна

фахівець 1 категорії сектору академічної мобільності Центру трансферу технологій

Інституту новітніх технологій та лідерства

тел: +38 044 406 70 57

ауд: 1.224

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Провідний інженер сектору академічної мобільності Центру трансферу технологій

Інституту новітніх технологій та лідерства

тел: +38 044 406 70 57

ауд: 1.224

 

Технік сектору академічної мобільності Центру трансферу технологій

Інституту новітніх технологій та лідерства

тел: +38 044 406 70 57

ауд: 1.224

 

 

Ми у соцмережах:      facebook        Instagram         Telegram        twitter

Вгору